Rekrutacja

Zasady i formularze rekrutacyjne

Rekrutacja uczestników do I edycji szkoleń rozpocznie się w listopadzie 2011 r. Karta uczestnictwa wraz z niezbędnymi załącznikami zostanie udostępniona na stronie internetowej projektu w ostatnich dniach października 2011 r.

 

 

 

Co trzeba zrobić, by stać się uczestnikiem?   

Wystarczy, że zamieszkujesz (w rozumieniu Kodeksu Cywilnego) w województwie podkarpackim i jesteś pracownikiem naukowo-dydaktycznym na uczelni wyższej lub pracownikiem naukowym w jednostce naukowej, doktorantem, absolwentem uczelni (do 12 miesięcy od ukończenia studiów) lub studentem. Jeżeli dodatkowo posiadasz motywację i masz pomysł na działalność gospodarczą typu spin off/out w branżach kluczowych dla rozwoju Podkarpacia (przemysł elektromaszynowy, rolnictwo ekologiczne i przemysł spożywczy, usługi, w tym w szczególności turystyczne i informatyczne, przemysł chemiczny, mineralny, naftowy, szklarski, hutniczo-metalurgiczny, związany z infrastrukturą ochrony środowiska, urządzeń służących do pozyskiwania i wykorzystywania źródeł odnawialnej energii, naturalnych leków roślinnych, naturalnych opakowań wielokrotnego użycia, nowoczesnych tworzyw sztucznych) i chcesz ją założyć w najbliższym czasie – jesteś idealnym kandydatem na uczestnika projektu!

 

 

Wszystkie osoby wyrażające chęć wzięcia udziału w naszym projekcie zapraszamy do uzupełnienia Karty uczestnictwa i dostarczenie jej – wraz z niezbędnymi załącznikami w postaci kopii dowodu osobistego oraz zaświadczenia o statusie studenta, doktoranta, pracownika naukowo-dydaktycznego lub kopii dyplomu ukończenia studiów (zgodnie ze stanem faktycznym) – osobiście lub listownie do biura projektu w Rzeszowie, ul. Hetmańska 40A, lub złożenia jej w tymczasowych punktach rekrutacyjnych na uczelniach. Po zamknięciu naboru do każdej edycji szkoleń przeprowadzona zostanie ocena formalna. 15 osób, które uzyskają najwyższą liczbę punktów, zostanie powiadomionych o zakwalifikowaniu się do uczestnictwa, pozostałe osoby natomiast zostaną wpisane na listę rezerwową wg otrzymanej liczby punktów.
 

Nie zwlekaj, zgłoś swój akces i zdobądź wiedzę i umiejętności, które pomogą Ci zrealizować marzenia. Zapraszamy!!!

Zmieniony Regulamin projektu

Regulamin projektu SPINAKER WIEDZY II - Regionalny program wsparcia przedsiebiorczości akademickiej obowiazujący od dnia 27.02.2012 r.

Zmiany w Regulaminie projektu

Regulamin projektu SPINAKER WIEDZY II - Regionalny program wsparcia przedsiebiorczości akademickiej obowiazujący od dnia 12.03.2012 r.

Menu główne

Wyszukiwarka

  

Harmonogram

Harmonogram aktualnej edycji szkoleń

zobacz harmonogram

O projekcie

SPINAKER WIEDZY II - Regionalny program wsparcia przedsiębiorczości akademickiej

jest otwartym projektem szkoleniowym skierowanym do osób zamieszkałych (zgodnie z rozumieniem Kodeksu Cywilnego) w województwie podkarpackim zainteresowanych zdobyciem wiedzy w zakresie przedsiębiorczości akademickiej, zarządzania prawem własności intelektualnej i przemysłowej oraz założeniem firmy typu spin off/out. Projekt jest realizowany przez firmę INNpuls Sp. z o.o. w okresie od września 2011 roku do marca 2013 roku.

więcej >